Акція “Благодійна аптечка”

Під егідою Міністерства соціальної політики України проводилася Всеукраїнська благодійна акція” Благодійна аптечка”.

За підтримки народного депутата Ігора Бриченка та благодійних фондів “Крокуємо з турботою”, “Апостол”, “Поліський оберіг” переселенці які проживають на Снігурівщині отримали “Благодійну аптечку” в рамках соціальної програми, під патронатом Мінсоцполітики та за сприянням Асоціації “Виробники ліків України.”

Мета уряду та небайдужих людей ясна, – допомогти тим, хто залишився вірним України; хто змушений був тікати від сепаратистів; тим, хто опинився у складних умовах статусу вимушених переселенців, -як розповів Ігор Віталійович.

bMyCG3qaoLg

«Цим людям зараз складніше всіх. Вони фактично опинилися без елементарних речей. Без медикаментів і одягу, продуктів харчування та побутових приладів. Наш фонд поставив собі за мету допомагати у всьому. Усього в Снігурівському районі сьогодні знайшли притулок близько 400 осіб, це 86 сімей. Всі вони отримали необхідну соціальну та матеріальну допомогу, облаштовані, більшість осіб знайшли роботу. Це – черговий доказ того, що снігурівці не залишаються байдужими до чужої біди. Я пишаюся своїми земляками» – каже народний депутат.

bpZWbVRiG-A
Головний лікар районної лікарні Павло Острогляд пояснив, що в наборі близько 20 видів лікарських засобів. Причому всі вони – українського виробництва. У загальній складності, вартість одного набору за нинішніми цінами становить близько 600 гривень.

Реалізовувати проект допоміг нинішній народний депутат України, а тоді – голова обласної ради,Тарас Кремінь. Саме він запропонував логістику розподілу медичних препаратів по всій області. Була складена схема отримання «Благодійних аптечок» і направлення їх у райони області в залежності від кількості переселенців.

Снігурівський район опинився в числі перших, хто отримав аптечки і зумів їх розподілити.

Благодійні фонди “Крокуємо з турботою” , “Апостол” та “Поліський оберіг” безкоштовно передавали комплекти медичних препаратів для сімей з тимчасово окупованих територій.

Дмитро Бачинський разом з нардепами Ігорем Бриченко, Тарасом Кремінем передали аптечки для жителів Донбасу, котрі проживають на території Миколаївської області. До акції приєдналася і голова Жовтневої РДА Вікторія Москаленко. Аптечка складалася з 19 різновидів, українського виробництва, медпрепаратів: антигістамінні, гепатопротектори, аналгетики,противірусні препарати та багато інших.

Y224QGrVXKw

Хотілося, щоб люди не хворіли, але якщо, всеж таки,це станеться,то дані медикаменти стануть в нагоді. Акція “Благодійна аптечка” не закінчується і далі будуть забезпечуватися сім’ї військовослужбовців та малозабезпечені родини.

vuAISp1NcIU