Благодійну допомогу може отримати кожен

10 березня у Баштанці відбулася визначна подія – відкриття відділення «Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою».

На урочистий захід завітали депутати Верховної Ради України Ігор Бриченко і Тарас Кремінь, в. о. голови райдержадміністрації Олександр Славінський, заступник голови райради Микола Єрешко, міський голова Іван Рубський, представник Фонду в Баштанці Ігор Тимошенко, громадськість міста.

Першим привітав баштанчан зі святом нардеп Ігор Бриченко. Він розповів, що відділення Фонду є у Снігурівці, Новому Бузі, Березнегуватому та Новій Одесі. Мета діяльності – надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, малозабезпеченим родинам, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, особам похилого віку, інвалідам, воїнам-АТО. – Ми несемо в собі гуманітарну місію, направлену на допомогу нужденним, і в жодному разі не маємо політичного забарвлення, – звернув увагу присутніх нардеп.

Ігор Бриченко підкреслив, що благодійну допомогу може отримати кожен, хто звернеться до представників Фонду. Це можна зробити безпосередньо через волонтера Ігоря Тимошенка, або через управління соціального захисту, відділу освіти, ЦРЛ чи ЦПМСД. Ігор Бриченко висловив слова вдячності відділу освіти, молоді та спорту РДА за надання в оренду просторого приміщення.

Тарас Кремінь підкреслив важливість співпраці Фонду та державних закладів району, що безперечно вплине на позитивний рейтинг Баштанщини серед інших районів області.

Керівники району, міста подякували народним депутатам за увагу і турботу до земляків, які опинилися у скрутній ситуації. Потім вони разом з поважними гостями, перерізали червону стрічку – відділення «Крокуємо з турботою» офіційно відкрито!

Нагадаємо, що наприкінці минулого року представники фонду Ігор та Тетяна Тимошенко почали надавати баштанчанам гуманітарну допомогу. Про це можна було дізнатися зі шпальт «Голосу Баштанщини», де неодноразово публікувалися подяки від жителів району, адресовані і волонтерам, і особисто Ігорю Бриченко.