Вчителі Новобужжя та Новоодещини дізналися подробиці нового законопроекту про пенсійне забезпечення від Людмили Денісової

Вчителі Новобужжя та Новоодещини дізналися подробиці нового законопроекту про пенсійне забезпечення безпосередньо від Людмили Денісової, Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.
Завітавши на екскурсію вчителі Новоодещини та Новобужжя мали змогу в кулуарах Верховної Ради України поспілкуватись з Людмилою Денісовою, яка радо відповідала на питання гостей з Миколаївщини.

Враховуючи те, що Людмила Леонтіївна Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення , то до неї виникло досить багато профільних питань, а саме щодо пенсійного забезпечення вчителів. За її словами, пенсійна реформа в Україні необхідна, так як середня пенсія в країні складає 1 879 грн. Окрім того, на її та комітету думку, прийшов час скасувати оподаткування для працюючих пенсіонерів. Варто також зазначити, що законопроектом пропонується з 1 жовтня 2017 року виплату пенсії працюючим пенсіонерам в період роботи поновити у встановленому цим Законом (у разі прийняття) розмірі. Що є актуальним і важливим в сьогоднішній соціально-економічній ситуації. Але Людмила Денісова запевнила, що якщо не будуть враховані застереження, то прийняття цього законопроекту в другому читанні малоймовірно.
Лунало ще багато запитань, на які були дані компетентні відповіді.
Подякувавши за цікаву зустріч вчителі відправилися далі за планом, а Людмила Денісова до сесійної зали.


Варто зазначити, що саме в цей день 13.07.2017, був розглянутий та прийнятий урядовий проект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” за основу, та отримав підтримку 282 народних депутатів, тому маємо сподівання на його підтримку і надалі. (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62088)