День усиновлення у Снігурівці

30 вересня, у День святих Віри, Надії та Любові, недаремно, що саме в цей день відзначається День усиновлення в Україні. Останній відгомін вересня є символом милосердя і добра до інших людей. 

День усиновлення — свято, яке відзначається 30 вересня відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року. Саме тому ми будемо вітати тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні, а також вітати усиновлювачів, адже цей день завжди буде святом люблячої та міцної сім’ї.

Снігурівське відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” завітало до БТДЮ, де зібралися всі усиновлювачі Снігурівського району разом з дітками. Це було свято нових родин, нових надій. Свято щастя. 

Вихованців Будинку творчості представили концертно-розважальну програму. Усиновлені діти разом з батьками співали українські пісні. Представник від БФ “Крокуємо з турботою” Карпенко Ліля подарувала дітлахам подаруночки – коробочки зі сюрпризом. Після концерту всіх запросили на вулицю почастувати смачний плов від депутата обласної ради Андрія Закусилова. Всі залишилися задоволені та щасливі.

Керівництво та співробітники фонду вітає усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Примітка! Зараз у Снігурівському районі в прийомних сім’ях перебуває 117 дітлахів.