Директор Фонду привітав 75 дітей з Днем усиновлення у Снігурівці

В останній день вересня, в день великого православного свята – Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Україна відзначає День усиновлення.

Напередодні цього чудового свята у будинку творчості дітей та юнацтва м.Снігурівка відбувся урочистий концерт, який зібрав разом прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та опікунів і піклувальників району. На свято запрошено директора БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” Сергія Кухоцького, який привітав діток зі святом  і подарував 75 привітальних наборів. Сергій Михайлович також передав вітання від куратора фонду та керівника Всеукраїнської благодійної ініціативи “Здорові діти – здорова нація” Ігоря Бриченка.

Ми завжди пам’ятаємо про вас. Адже пишаємося тим, що ви даруєте дитина нові можливості. Ви – довгоочікуване сонце, яке виходить після зливи. Дякуємо, що піклуєтеся про нашу молодь. А керівництво нашого фонду разом з волонтерами завжди готове вас підтримати, – звернувся директор фонду до прийомних батьків і вихователів.