Допомога центрам ПМСД

Допомога медичним закладам завжди була одним з першочергових завдань Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”.

Нещодавно стартувала благодійна ініціатива для людей з особливими фізичними можливостями, яка має на меті забезпечити інвалідними візками місцеві Центри першої медико-санітарної допомоги у шести районах Миколаївщини – Снігурівському, Новоодеському, Новобузькому, Березнегуватському, Баштанському та Казанківському.

Тридцять інвалідних візочків зовсім недавно отримала Центральна районна лікарня м.Баштанки та Центр ПМСД.

Засоби для пересування також було відправлено до Казанківського районного центру ПМСД. Головний лікар Соколов Віталій Федорович з великим задоволенням отримав 25 інвалідних візків. 

Керівництво благодійної організації висловлює щиру подяку учаснику фонду отцю Степану та волонтеру пані Валентині за допомогу у проведенні акції у відповідних районах.

Акція можлива за підтримки куратора фонду “Крокуємо з турботою” Ігоря Бриченка, керівника МБФ “Сприяння розвитку медицини” Олега Овечка, куратора благодійної ініціативи “Активне довголіття” Тараса Креміня та Мінсоцполітики України.