Депутатський обід, засідання парламенту та Музей корупції

16 червня за підтримки народного депутата України Ігоря Бриченка Київ черговий раз приймав працівників освітніх закладів. Цього разу до столиці завітали освітяни з Снігурівського району для екскурсії по ВРУ.

Знайомство розпочалося з перших вражень про масштаби жадібності однієї людини в НП «Межигір’я», ще відомий, як «Музей корупції». Освітяни ніяк не могли повірити в те, що на території, де був років 10 назад просто ліс, могла виникнути така краса.

Далі повернулися до Ради, де освітян зустрів куратор БФ “Крокуємо з турботою” Ігор Бриченко, куратор проекту “Активне довголіття” Тарас Кремінь, народний депутат Вадим Підберезняк.

Приємним сюрпризом стала зустріч з головою фракції “Народний фронт” Максимом Бурбаком.

Освітяни мали можливість насолодитися «обідом по-депутатськи» в їдальні Комітетів . І потім довгоочікувана екскурсія по Головному будинку Сесійної зали ВРУ, де екскурсовод своєю розповіддю торкнувся всіх історичних та суспільно-політичних куточків будівлі. Мали можливість побути на самій сесії Верховної Ради України, побачити більшість політиків, почути «шумну» роботу політиків.

Після екскурсії в Раді ще лишилося сил на відвідування Музею популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Для педагогів, було цікаво відвідати такий музей, де є можливість перевірити фізичні явища та сили, про які вони розповідають в школі».

Заключною була вечеря в Макдональдсі.

Стомлені, але з найяскравішими емоціями, зі словами вдячності, поверталися додому.