Освітньо, законотворчо та релігійно підвищили свою кваліфікацію класоводи з Березнегуватщини

20 червня куратор нашого БФ, народний депутат України Ігор Бриченко разом з головою підкомітету з питань освіти ВРУ Тарасом Кремінем радо вітали вчителів Березнегуватського району в місті Києві. До столиці на ранковому потязі освітяни прибули за Сертифікатом на поїздку до Верховної Ради України.

30 класних (в усіх значеннях цього слова) керівників 9-х,11-х класів з Березнегуватщини відвідали з екскурсією адміністративні будівлі українського парламенту. Після особистої зустрічі з народними обранцями Миколаївщини класні керівники поринули в історію становлення законодавчої влади.

Незабутнє враження на освітян справила пішохідна мандрівка головними культовими святинями Києва – Києво-Печерською Лаврою, Національним парком ім. М.Гришка НАН України.

Ось так сьогодні зустрілися освіта, законотворчість та релігія! Завжди приємно зустрічати миколаївців у столиці, а на черзі ще багато приємних зустрічей із викладачами Снігурівщини, Казанківщини, Баштанщини, Новобужжя та Новоодещини за “Сертифікатами на поїздку до ВРУ”!,- прокоментував сьогоднішню зустріч Ігор Бриченко на своїй сторінці у fb.