Освітяни з Миколаївщини у столиці. Частина 2.

Ранок 14 червня для освітян Новобузького і Казанківського району став сюрпризом. 
“Несподіваний сюрприз. На пероні о 05:45 нас зустрічає народний депутат України Ігор Бриченко! Ми не очікували , що Ігор Віталійович виявиться такою відкритою і товариською людиною. Він допомагав нам з валізами та їздив в метро, незважаючи на свій поважний статус і і зайнятість. Хотілось щоб такими були і інші політики України”,- поділились першими враженнями освітяни з Миколаївщини.
Київ зустрів гостей дощем. Але цей наповнений позитивом ранок не зіпсувати погоднім умовам. 
Колона парасольок рушила вулицею Небесної сотні для покладання квітів до меморіалу. Хвилиною мовчання вшанували тих, чия мужність вартую більшого, ніж просто вулиця на честь. 
Відвідали апарат Президента України Петра Порошенка. 
Продовжуючи екскурсійний автобусний тур Києвом, освітяни вирушили до маєтку екс-президента України Віктора Януковича «Межигір’я».  
“Надзвичайне  розмаїття будівель, рослин, водоймищ… і вкл(р)адених грошей українців. Неймовірна краса. Ми точно в Україні?!, -говорили вчителі жартома”.
Вражені колоритами, вирушили на екскурсію до Верховної ради України. До робочого місця нашого Ігоря Бриченка, який подарував освітянам таку можливість.
У цей час відбувалась сесія депутатів, тому нам вдалося побачити більшість політиків на власні очі і побачити залу, де приймаються важливі для освіти закони, особливо в цей день.
“Вони і будуть прийматися. Україна починається зі школи. Тому ми робитимемо все можливе, аби рівень освіти в Україні був відповідного рівня”,- заспокоїв освітян народний депутат України, Голова підкомітету з питань освіти Тарас Кремінь. 
Приємною несподіванкою стала випадкова зустріч Надію Савченко.
“Як добре, що вона вже дома!”, – зраділи жінки вчителі.
Але на цьому сюрпризи не закінчились. 
За хвилину, відхилившись від регламенту, Андрій Парубій разом з депутатським корпусом бурхливими оплесками привітав нас з приїздом. 
“Це не перевершено!! Ми не очікували такої уваги!”, – радісно говорили вчителі та діти. 
Вечір був насичений прогулянкою Маріїнським парком, відвідання кінотеатру з прем’єрою фільму «Грошова пастка» та смачними гамбургерами з картоплею на вечерю у МакДональдзі. 
 
“Це був дивовижний день! Ми дуже вдячні Ігорю Віталійовичу за море емоцій, які запам’ятаються на все життя!!!!!”,- сказали освітяни Новобузького і Казанківсього районів, відправляючись з Київського вокзалу.