Освітяни з Нової Одеси та Баштанки у Києві

7 липня, прохолодним київським ранком, на пероні залізничного вокзалу народний депутат Ігор Бриченко зустрів  працівників освітніх закладів Баштанського та Новоодеського району з метою проведення чергової екскурсії у будинках ВРУ, НП “Межигіря” та Києвом.

Приємним сюрпризом для нашого опікуна Ігоря Віталійовича стало щире привітання освітян з нагоди його Дня народження, яке випало саме на 7 липня, та вручення подарунків з українською символікою.

Подорож розпочалася знайомством з метро, адже для багатьох це було вперше.
Далі – відвідування прилеглої території до Адміністрації Президента, де до екскурсії приєднався народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Тарас Кремінь.
Найбільшою радістю для екскурсантів стало фотографування біля «Будинку з химерами».

Сумною нотою, яка наповнила очі освітян слізьми, стали спогади під час покладання квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Далі була смачна кава у Макдональсі, відвідування Софіївської та Михайлівської площ, Музею води, Арки Дружби народів, подорож по Маріїнському парку.

І нарешті довгоочікувана екскурсія по Головному будинку Сесійної зали ВРУ. Освітяни були враженні масштабністю важливості цієї події для них, побачивши роботу народних обранців та зустрівши відомих депутатів в кулуарах ВРУ. А тим часом екскурсовод професійно доносив історико-суспільну інформацію про ВРУ до екскурсантів.

Смачно, пообідавши, освітяни вирушили до «Музей корупції». Ніхто не міг усвідомити, що з простого лісу за 11 років свого «царювання» одна людина може створити таку красу. І кожний крок по НП «Межигір’я» для освітян супроводжувався незабутніми враженнями.
Закінченням екскурсії стала вечеря в Макдональсі.
Стомлені, але дуже щирі, слова вдячності освітян фонду “Крокуємо з турботою” та Ігорю Бриченку за можливість торкнутися історичного Києва, побачити роботу народних обранців, оцінити ступінь людської жадібності.