Конструктивний діалог – початок важливої акції

Закінчення лютневих морозів у Новобузькому відділенні стало стартом акції “Окуляри поважному населенню”. Сьогодні понад 300 мешканців району отримали нові окуляри. Для гостей сьогоднішнього заходу було надано можливість виміряти тиск. Всі охочі почули думку фахівця. Деякі присутні скористалися нагодою перевірити свій зір у лікаря-окуліста, яка любязно дала згоду допомогти нашому БФ “Крокуємо з турботою”. Спеціаліст привітно консультувала, до кожного, хто завітав до кроківчан, знайшла індивідуальний підхід.

Не менш важливою подією у цей день став приїзд опікуна фонду, народного депутата України Ігоря Бриченка разом з дружиною і керівником БО Світланою Бриченко.Ігор Віталійович охоче поспілкувався з громадою.

Після офіційного відкриття акції відбулася зустріч нашого куратора з головою Новобузької РДА Івановим С.В.,депутатом міської ради Кияновським О.С., головним лікарем Новобузької ЦРЛ Лущенком В.В. Основними питаннями для сьогоднішнього обговорення на зустрічі стали:
нагальні проблеми району, подальша двостороння співпраця та взаємопідтримка. У результаті було намічено дії, щодо вирішення задач, поставлених під час конструктивного діалогу.

Керівництво фонду щиро дякує співробітникам Новобузького відділення, партнерам,фахівцям, волонтерами, які активно долучилися до організації акції “Окуляри поважному населенню”.