Міжнародний день захисту дітей у відділеннях БФ”Крокуємо з турботою”

1 червня у Міжнародний день захисту дітей хвиля свята захопила всі відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. Десь наш куратор Ігор Віталійович встиг побувати особисто, до когось завітали керівники філій чи волонтери. Але жодну дитину не залишили без подаруночка.
 
Святкування у Новобузькому відділенні 
Сьогодні у Міжнародний день захисту дитини представник Благодійного фонду привітала зі святом вихованців Новобузького дитячого реабілітаційного центру. Окрім цього Благодійний фонд завітав на свято до Баратівської сільської ради, де були зібрані дітки з усіх сіл с/р. У с.Баратівка відбувся концерт. Атмосфера була казковою. Дітки, ніби в яскравому танку, прикрашали своїм вбранням все навколо. Лунали радісні пісні, добрі побажання.
Керівник фонду у Новому Бузі Наталія Анатоліївна Зубова привітала вихованців зі святом та передала привітання від народного депутата України, куратора Всеукраїнської ініціативи “Здорові діти-здорова нація” Ігоря Бриченка. 

 

 Святкування у Снігурівському відділенні 
Снігурівчанам пощастило трішки більше. До них у цей святковий день завітав наш куратор особисто. Перебуваючи у своєму рідному с. Новопетрівка Снігурівського району, Ігор Віталійович надав можливість порадіти малечі з багатодітних сімей. Дітлахи отримали приємні подарунки. Батьки разом з карапузами чекали нашого куратора на дитячому майданчику.
“Усміхнені обличчя дітей, вдячність батьків – найбільша нагорода для мене. Нехай малеча буде завжди здоровою. Частіше хочу бачити вашу дитячу посмішку та чути дзвінкий сміх. Батьківського тепла та злагоди кожній дитині. А ми будемо радувати вас приємними подарунками разом з Благодійним фондом “Крокуємо з турботою””,-сказав Ігор Бриченко.
Нагадаємо, майданчик, на якому відбувалося дійство, власними силами допоміг в облаштуванні депутат Новопетрівської сільської ради Володимир Цибульський. За що йому окрема вдячність від Ігоря Бриченка, батьків та дітей, які тепер можуть гратися зі своїми малюками на свіжому повітрі у безпечній зоні відпочинку та розваг.

 Святкування у Березнегуватському відділенні 

Співробітники Березнегуватського відділення були відправленні з надзвичайно важливою місією до Реабілітаційного дитячого центру та Будинку творчості.

Нести малечі радість, щастя,  посмішки і головне подарунки – це ваше завдання на сьогодні, та й не обмежуйтеся лише цим днем, – слова куратора фонду з ранкової наради працівників. 

Місію виконано, дітей розважено!

 Святкування у Новоодеському відділенні 

Новоодеське відділення Благодійного фонду “Крокуємо з турботою” привітало маленьких жителів свого міста. Дітлахи отримали чудові подарунки! 
Нагадаємо, що у відділенні ще продовжується акція для дітей “Покажи табель з гарною оцінкою – отримай подарунок” 🙂

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та щирих посмішок!