Міжнародний день сина та звичайні робочі будні у Снігурівському відділенні

Ніби звичайні робочі будні, але скільки щасливих очей та щирих посмішок кожного дня виходять через двері нашого Снігурівського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. Ми намагаємося допомогти кожному бенефіціару відповідних верст населення. Але найбільш приємно надавати тематична допомогу до свят. (Посміхається пані Лілія). Вчора не стало виключенням, коли до нас зверталися матусі за підтримкою у привітанні своїм маленьких чоловіків з Міжнародним днем сина, – ділить своїми враженнями волонтер філії Лілія Карпенко.

Окрім святкової допомоги співробітники Снігурівської філії підтримали більше 15 родин, які звернулися по допомогу. Серед них особи з інвалідністю, переселенці, пенсіонери та багатодітні родини,люди які опинились в складних життєвих обставинах.

Усі вони отримали допомогу у вигляді дитячого одягу, постільної білизни, інвалідних віщаків,  підгузок, іграшок, ходунів, одягу дорослого, взуття рисової крупи та подарунків дітям до свята.

Всі щиро дякували.

Особливі привітання отримали діти і від опікуна нашого фонду, куратора Всеукраїнської благодійної ініціативи “Здорові діти -здорова нація” Ігоря Бриченка.