Новоодеське відділення Благодійного Фонду “Крокуємо з турботою” надало допомогу бійцям АТО

Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне – мати бажання. Але, на жаль, на одному бойовому духові перемоги не отримати, голими руками ворога не здолати, і від одного нашого бажання куля повз не пролетить. Солдатам треба їсти, їм треба пити, потрібен одяг та ліки.

Саме завдяки БФ “Крокуємо з турботою” ми надали допомогу нашим хоробрим воїнам у вигляді одягу, ліків, медичного обладнання та інше.

Ми повинні показати свою підтримку тим, хто живий. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України.

У свою чергу, від керівництва Фонду хочемо подякувати членам правління Новоодеської районної громадської організації ветеранів АТО і членів їх сімей, волонтерів «Патріот» Браславської Інни та Козоріз Наталії.

Часто, ризикуючи своїм життям, волонтери доставляють речі в зону бойових дій. Це дуже важка, відповідальна і ризикова місія.Дякуємо Вам! Ви робите добру справу! А ми завжди готові до співпраці. 

Слава Україні!