Новорічна благодійність у Миколаєві

Продовжуємо втілювати благодійну акцію «Грипу – НІ».
На звернення головного лікаря Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги Олександра Дем’янова та директора Миколаївської ОДТРК Ярослава Індикова Благодійний фонд «Крокуємо з турботою» направив 25 тонн цибулі для колективів відповідних державних установ.
Тепер лікарі та медійники зможуть отримати свій вітамін С в рамках благодійної акції. Ось таких миколайчиків передав Благодійний фонд «Крокуємо з турботою» для миколаївців на передодні Дня Святого Миколая.
Справжній відповідальний керівник – це той, хто піклується про свій колектив. Прикладом є Олександр Дем’янов – головний лікар Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги та Ярослав  Індиков директор Миколаївської  ОДТРК.

На передодні дня Святого Миколая Чудотворця БФ Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою” провів благодійну акцію для родин з карапузами в Миколаєві. Видано понад 3400 упаковок дитячого харчування Hipp.

У місті набори отримали сім’ї військовослужбовців, переселенців, освітян, багатодітні та малозабезпечені. 
У зв’язку з чисельними зверненнями,  Благодійний фонд Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» передав дитяче харчування в Арбузинський, Братський, Вітівський, Веселинівський, Кривозерський, Миколаївський  Очаківський,  Первомайський райони.

Висловлюємо подяку нашим партнерам –  Тернопільському обласному благодійному фонду«Апостол», соціально-гуманітарній програмі Тараса Креміня «Здорове довголіття» та  Всеукраїнському проекту «Добро людям».
Окремі слова вдячності в інформуванні громадян благодійним та громадським організаціям:
«Українська асоціація інвалідів АТО»
Миколаївська міська організація інвалідів війни, ЗС та УБД
Обласний благодійний фонд «Доброта и доверие».

І безпосередньо Іллі Шполянському, Олені Трифоновій, Валентині Ткаченко,  Вікторії Тереховій та всім, хто допоміг  і словом, і справою.

Благодійна діяльність фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» на території міста Миколаєва буде продовжуватися. І ми надалі також сподіваємося на співпрацю та взаємодопомогу від миколаївців з великим серцем.

З наступаючими святами всіх!
Нехай Святий Миколай та Новий рік принесуть  вам добробут та здоров’я, а діткам приємні подарунки!