Нові надходження – ще більше добрих справ

img_1982

28 листопада Благодійний фонд Ігоря Бриченка ” Крокуємо з турботою” за підтримки тернопільського фонду-побратима “Апостол” отримав продукти дитячого харчування Hipp для наймолодшої вікової категорії.

І вже сьогодні частину благодійної допомоги відправлено до Сумщини, куди завітає зі своїм черговим гуманітарним візитом волонтер та учасник фонду отець Стефан.

На Миколаївщині роздача дитячих наборів малозабезпеченим, багатодітним сім’ям і родинам учасників АТО почалася з цього понеділка. 1500 продуктових наборів найближчим часом відправляться до п’яти районів – Снігурівського, Березнегуватського, Новоодеського, Казанківський та Новобузького.

Постійні партнери фонду “Крокуємо з турботою” – Мінсоцполітики України, МБФ “Сприяння розвитку медицини”, куратор проекту “Активне довголіття” Тарас Кремінь. Завдячуючи саме цим установам, організаціям і керівниками, ми разом здолаємо все.

Адже, як відзначив опікун фонду, куратор Всеукраїнського проекту “Здорові діти- здорова нація” Ігор Бриченко:

“Псевдоблагодійність- це не про нас. Я разом зі своєю родиною, керівниками відділень та волонтерами фонду намагаємося зробити все, аби щонайменше родин Миколаївщини відчували себе незахищеним чи обділеними.”

Також, варто відзначити, що до фонду, в межах Всеукраїнської програми “Добро людям”, надійшла нова партія пайків (9000 тисяч) для акції “Продуктові набори для…”.