Подаруночки для наших ветеранів

Вчора, 30 вересня, у Снігурівському територіальному центрі соціального обслуговування населення під керівництвом Бронікової Любов Петрівни відбулося свято до Дня людей похилого віку.

Керівника БФ “Крокуємо з турботою” Світлану Бриченко як засновника організації було запрошено на це свято.

Світлана Станіславівна поділилася емоціями, ледь стримуючи сльози:

Отримала емоційне задоволення. Щира спосмішка і  сльози протягом зустрічі не зникали з обличчя. Я щаслива! Дивлячись на цих гарнесеньких “бабулічок-красотулічок”, дивуєшся, скільки ж у них енергії, завз’яття і життя. Низький їм уклін, що були нашими вчителями та наставниками, зараз наша черга віддавати їм тепло наших сердець.  

Впродовж усього свята лунали пісні у виконанні музичного колективу “Стежина”. Були вірші, гуморески, сценки та частушки, які зараз в тренді. Так їх величали виконавці.

Закінчилося свято піснею “Єднаємося,  любо родино” та загальним фото на згадку.

Всі запрошені на свято ветерани війни та праці отримали продуктові набори від фонду.

Пішла від них задоволена і щаслива, отримавши в знак подяки великий кусень запашного короваю, – закінчила Світлана Бриченко.

До святкування Дня людей похилого віку і Дня ветерана Афанасіївський сільський голова Хомко В.Ю., фахівець із соціальної роботи Бабощенко В.Г. та співробітники Снігурівського відділення Благодійного фонду Бриченка І.В. «Крокуємо з турботою» привітали людей поважного віку продуктовими наборами.

У Новобузькому районі також відзначали День похилого віку. Благодійний фонд Ігоря Бриченка не залишився осторонь. Працівники фонду разом з Червоним хрестом завітали до пенсіонерів та від імені фонду та засновника привітали зі святом, подарувавши харчові пакунки.

Скільки було емоцій, сліз, поцілунків та подяк за те, що не забувають стареньких.