Поїздка до Верховної Ради освітян Новоодеського району

Головним організатором поїздки освітян до столиці України, включно з екскурсією до ВРУ, був народний депутат України Ігор Віталійович Бриченко, куратор БФ “Крокуємо з турботою”.

Під час екскурсії наші земляки відвідали парламент, Межигір’я та інші видатні пам’ятки нашого Києва. Також освітяни пройшлися вулицею Інститутською, вклонилися
героям Небесної Сотні.

Вчителям було тяжко стримувати емоції.
У цей час біля Верховної Ради України Ігор Бриченко та Тарас Кремінь вже чекали зустрічі з нашими земляками. Народні обранці привітно зустріли екскурсантів та провели екскурсію. Вчителі ставили безліч важливих освітніх та державних запитань. Відповіді отримували швидко. 

Поїздка була дуже пізнавальною. Вчителі побачили багато історичних місць, помилувались красою природи Межигір’я.
Захоплюючою була розповідь екскурсовода. Цікаві факти, історичні події, свіже повітря, гарна компанія.

Наостанок педагогам волонтери Новоодеського відділення презентували роботу фонду “Крокуємо з турботою”, розповіли про акції для навчальних закладів та про можливості отримання допомоги для населення.

Хотілось подякувати Ігорю Віталійовичу за теплий прийом, зустріч, незабутні враження. Також дякуємо помічникам – Анні Цимбал та Олексію
Петренку за години емоцій. Ми надзвичайно раді, що мали
можливість відвідати нашу столицю України -Київ. Спілкуватися з політиками різних рангів. Повернулись ми додому із гарним настроєм та приємними спогадами, – поділилися враженнями освітяни з Новоодеського району.