Підтримуємо сільських школяриків на Березнегуватщині

Незважаючи на те, що перше вересня вже за плечима, акція “Меблі для родин” продовжується. Нагадаємо, що мета акції забезпечити діток облаштованим місцем для навчання.

До вересневих свят отримала подарунок багатодітна родина Гулевич з с.Висунь. Своїй донечці батьки вже облаштовують кімнату. А ось родина з с.Мурахівки вже заздалегідь готується до школи. Матуся для своєї малечі запросила зошити для підготовки і парти. Цілий рік у малечі попереду. І нам лише залишається побажати терпіння батькам, а  учням цікавих уроків.

Пані Сніжана отримала по заявці для своєї дитини з інвалідністю одяг та книжки.

Осінній одяг для своєї малечі отримала малозабезпечена родина з Новосевастополя та малозабезпечена матуся пані Вікторія.

Приємності на цьому тижні були не лише для школярів. Ще одні ролатори сьогодні знайшли свого власника. Онука звернулася з проханням надати її бабусі пересувний засіб.

Керівництво “Крокуємо з турботою”  разом з опікуном Ігорем Бриченко дякує своїм партнерам та спонсорам (БФ “Апостол”, МБФ “Сприяння розвитку медицини”, куратору акції “Активне довголіття” Тарасу Креміню) за допомогу у підтримці нашого майбутнього, за допомогу дітям!

Ми чекаємо на вас у наших відділеннях!