Святкуйте з нами!

У День Державного Прапора України та напередодні 25-ї річниці Дня Незалежності Благодійний фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” привітав жителів с.Новопетрівка та с.Любине. Мешканці сіл стали учасниками акції “Продуктові набори для…” та “Благодійна аптечка родинам учасників АТО”, які, нагадаємо, відбуваються за підтримки Міністерства соціальної політики, народного депутата України і нашого куратора Ігоря Бриченка, МБФ “Сприяння розвитку медицини” та БФ “Апостол”.

Близько 300 продуктових наборів отримали сьогодні до державних свят односельчани опікуна фонду Ігоря Віталійовича та мешканці с.Любине.

У черзі за пайком лунав сміх та слова вдячності від людей похилого віку, малозабезпечених і багатодітних родин, сімей учасників бойових дій. І маленькі, і дорослі, але всі залишилися задоволеними.

Фонд “Крокуємо з турботою” дякує соціальному працівнику, закріпленому за селами, Людмилі Кухоцькій за систематичну активну співпрацю, підхід до цієї нелегкої справи з добрим серцем, відповідальністю і розумінням.

 

Село Новопетрівка

Село Любине