50 ентузіастів у стінах “Крокуємо з турботою”

З 8 по 12 серпня у Снігурівському та Березнегуватському відділеннях БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” допомогу отримали понад 50 людей похилого віку, включно зі своїми родинами.
Працівниками фонду допомогу було надано кожній сім’ї в залежності від потреб. До своїх осель пенсіонери, які скористалися сертифікатом на користування послугами фонду, на цьому тижні поверталися з одяг (дитячим, чоловічим, жіночим), продуктами харчування, засобами особистої гігієни ( включно з підгузками для дорослих та постільною білизною), ортопедичним матрацами, іграшками для онуків.

Більше ніж 15 осіб стали учасниками акції “Поважному населенню – нові окуляри”. Мов маленькі діти, вони раділи великому асортименту оправ та чохлів для окулярів. Хтось підбирав під новеньку спідничку, хтось під сумочка, хтось під діловий чоловічий костюм. Сміючись, говорили, що можна тепер балатуватись у депутати, або ж стати частиною команди Ігоря Віталійовича.

Для людей з обмеженими фізичними можливостями був представлений широкий вибір засобів для пересування – інвалідні візки, милиці та ходулі. Пенсіонери, які не змогли з’явитися, отримали через своїх родичів та близьких туалетний стілець для інвалідів.

Співробітникам БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” було дуже приємно обслуговувати таку верству населення. Люди, досвід яких викликає мурашки по тілу, варті більшого.
Від колективу “Крокуємо з турботою” бажаємо нашим ентузіастам, саме такими були ці люди у наших стінах на цьому тижні, ЗДОРОВ’Я, МІЦНОГО СНУ, ЩАСТЯ в родині і МИРНОГО НЕБА. І ми завжди чекаємо на вас!

Допомогу отримали: Олексюк В.В, Косяковська Н.П., Гладков В.М., Першко В.В., Заєць Г.М., Ізбаш В.В., Корнелюк О.М., Данілова Г.С., Панюшкіна О.М., Гладкова Е.Д., Шульгіна Н.М., Бардакова В.І., Кужильна К.Ф., Гнишева Г.М., Високіна Н.О., Василенко Н.І., Горбачьова Я.В., Халілова А.Г., Титалєва В.О., Михайлюк Г.А., Ганжа Л.І, Кульбашна В.І., Павлова Т.М., Ковальчук Т.І., Федченко Т.В., Фролов С.А., Попович Т.П., Ворожбит Н.В., Горлович Л.П., Поклицька Р. І.,
Завірюха Н.С., Журавко Є.О., Швець Г.С., Кедровський В.І., Романюк В.М., Корольов Л.С., Іванов О.О., Мамчур В.М., Карась К.Д., Надія Леонідівна, Людмила Василівна, Тамара Іванівна, Віра Андріївна, Ольга Лук’янівна, Багнюк Л.І., Юрчук Д.Д., Лозова Н.О. та ін.