Звіт за період з 5 по 19.03.2019 Баштанського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”

За  період з 5 по 19.03.2019 волонтерами  Баштанського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” надано допомогу  понад 150 особам.
До відділення фонду звертаються різні категорії громадян, зокрема: багатодітні, малозабезпечені родини, учасники бойових дій, пенсіонери за віком, особи з інвалідністю.
Відповідно до потреб було надано: речі (були у вжитку, але ті що знаходяться в гарному стані), допоміжні засоби для пересування, пелюшки та підгузки,  та інше.
Цими тижнями гостями Баштанського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” стали мешканці Баштанки та Баштанського району, а саме сіл Христофорівка, Добра Криниця, Гаражено, Плющівка, Добре, Н-Єгорівка, Привільне.

  Нагадаємо, що в активі фонду є одяг, взуття та постільна білизна(були у вжитку, але в гарному стані), засоби особистої гігієни, продуктові пайки, дієтичні добавки, дитячі іграшки, меблі, медичні ліжка, окуляри для людей з вадами, ходуні, інвалідні візки – про наявність тих чи інших речей необхідно запитувати у відділеннях фонду.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.