Благодійність крокує теренами Баштанщини

Сьогодні в Баштанському відділенні Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” відбувся день людей похилого віку. Кожному з присутніх, волонтери фонду надавали гуманітарну допомогу з наявних у фонді активів.

Загалом сьогодні було надано допомогу 70 пенсіонерам з м. Баштанка, сіл Плющівка, Новопавлівка, Новоєгорівка, Привільне. Інформацію, щодо проведення акції було розповсюджено завдяки місцевим волонтерам, яким ми щиро вдячні за допомогу.

Також фонд не забуває про необхідність підтримки багатодітних родин, так родина  Габор, яка має шістьох дітей з с. Плющівка, дізнавшись від односельчан про Благодійний фонд Ігора Бриченка “Крокуємо з турботою”завітали до відділення фонду та отримали допомогу .

Резніченко  Валерій, мешканець Баштанки, отримав допомогу від фонду у вигляді , інвалідного  візка, який йому необхідний. Дякуємо небайдужим сусідам Валерія, які звернулися до місцевого відділення фонду і ми змогли передати йому необхідний засіб пересування.
 
 Загалом мнулого тижня фонд надав допомогу 138 особам з різних куточків Баштанщини (м.Баштанка, с.Явкіне , с.Шивченко, с.Плющівка, с.Новоіванівка, с.Новопавлівка, с.Новоєгорівка, с.Новосергіївка)
Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.