Допомога родинам з Березнегуватщини

Цього тижня в Березнегуватського відділення Благодійного фонду “Крокуємо з турботою” видався родинний тиждень.

До волонтерів фонду звернувся Володимир Клеветенко голова Березнегуватської селищної ради з проханням допомоги родини Руслана та Інни, які втрапили у скрутне становище і зараз мешкають в будинку матері Інни в селі Мало-Михайлівське Березнегуватської селищної ради. Так сталося, що в їх будинку майже відсутні меблі та речі буденного вжитку. Волонтери фонду не стали осторонь чужої біди та запросили до відділення фонду очільника родини, пана Руслана, якому передали постільну білизну, штори, теплі речі, дитячу та велику ковдри, подушки та деякі з меблів (тумбочка та дитяче ліжечко).
Також до Березнегуватського відділення завітала з Висуні багатодітна матуся пані Галина, яка отримала від фонду теплі речі для родини та теплу ковдру.

Благодійність творить дива, адже іскорки вдячності, які загоряються в серцях в людей, що отримали допомогу, передаються іншим та спонукають на добрі, безкорисні вчинки.

Крокуємо з турботою

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.