“Крокуємо з турботою” – осередок благодійності на Березнегуватщині

Березнегуватське відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” систематично надає адресу допомогу соціально-незахищеним верствам населення. До фонду звертаються всі категорії громадян та отримують допомогу  з активів, що є в розпорядженні місцевого відділення.

З початком нового року діяльність фонду зосереджена на наданні допомоги літнім людям та особам з інвалідністю, адже саме їм необхідно дати більше тепла в зимову негоду.  Звісно волонтери фонду не відмовляють в допомозі всім. Але ми нагадуємо, що Благодійний фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” є неприбутковою організацією та не має можливості надавати фінансову допомогу на будь що, а розраховує лише на ті активи, які є завдяки партнерській та спонсорській допомозі.

Наразі в активі фонду є одяг, взуття та постільна білизна(були  у вжитку, але в гарному стані),  продуктові пайки, дієтичні добавки, дитячі іграшки, меблі, медичні ліжка, ходуні, інвалідні візки, костилі з упором на лікоть – про наявність тих чи інших речей необхідно запитувати у відділеннях фонду.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.