Піклування про людей похилого віку – обов’язок кожного з нас!

Спочатку батьки піклуються про нас, а потім ми повинні піклуватися про батьків. А що робити тим літнім людям, кого доля залишила на одинці із собою, не подарувавши, або лишивши можливість провести старість маючи плече, за яке можна втриматися. Долі у всіх різні, але тепло в серцях інших та прагнення творити добро тримає наш світ та не дозволяє поглибитися в темряву самотності та відчаю людям, які прожили вже багато років віддаючи свої сили працюючи, щоб заробити на своє існування.

Благодійний фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” протягом п’яти років зі свого заснування надав допомогу тисячам людей пенсійного віку, зокрема у вигляді речей побуту, одягу та взуття, засобів для пересування, харчових пайків та іншого.

Фонд тісно співпрацює з районними відділами соціальних служб. Так, 15 березня для мешканців Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Управління праці та соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації Миколаївської області було передано дієтичну добавку “Глюкозамін” для нормалізації та відновлення функцій суглобів.

Ця акція по допомозі громадянам похилого віку, це не поодинокий випадок, а лиш частина системної роботи фонду, що направлена на допомогу громадянам.

Нагадаємо, що в активі фонду є одяг, взуття та постільна білизна(були у вжитку, але в гарному стані), засоби особистої гігієни, продуктові пайки, дієтичні добавки, дитячі іграшки, меблі, медичні ліжка, окуляри для людей з вадами, ходуні, інвалідні візки – про наявність тих чи інших речей необхідно запитувати у відділеннях фонду.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.