АФАНАСІЇВЦІ ОТРИМАЛИ ІІІ МІСЦЕ на фестивалі духовної музики «Введенські піснеспіви»

Наприкінці листопада на адресу Афанасіївської сільської ради прийшов лист із зворотною київською адресою. У ньому – несподіване офіційне запрошення фольклорному колективу «Озеряни» до участі у VI Всеукраїнському фестивалі духовної музики «Введенські піснеспіви» 5-8 грудня 2014 року в містах Бучі і Ворзелі.

Неспокійні дні в пошуках спонсора, підбір репертуару, репетиції… І от 5 грудня, завдяки допомозі народного депутата І.В.Бриченка, колектив у складі 9 учасників (В.С.Кравець – муз. керівник, В.П.Дубровіної, Л.М.Жинової, В.П.Вишневецького, С.М.Нестерук, В.І.Савчук, Л.О.Савицької, Г.М.Ткачук, Н.І.Шапір) разом з сільським головою В.Ю.Хомком вирушили до Києва. На місці нас тепло зустріли керівники фестивалю, розмістивши у комфортабельні двомісні номери санаторію «Україна».
27 колективів з різних областей (Чернівецької, Житомирської, Закарпатської, Київської і лише наш з Півдня) на протязі двох днів демонстрували свої таланти. На протязі цього часу «Озеряни» не лише тричі підіймалися на сцену з піснями «Зозуленька», «Ой, ти місяцю, я зіронька ясная», «Ні хмарки, не тучки», «На вулиці скрипка грає», а й виконали пісню-колядку «Ой, радуйся, земле» у храмі «Успіння Пресвятої Богородиці». Кожен виступ викликав гучні оплески та схвальні вигуки.
Хоч журі фестивалю і було досить суворим, все ж таки колектив посів III місце серед учасників та одержав подяки, дипломи, подарунки.
Подяки отримали і спонсори поїздки: народний депутат України І.В.Бриченко, сільський голова В.Ю.Хомко.
Хочеться відзначити, що сам фестиваль проходив у дружній та теплій атмосфері. Організатори дійства з особливою турботою відносились до всіх учасників. На прощання вони бажали успіхів, миру та нових зустрічей.

EdpBRfUu-tc Sd8UUp4buuA