День захисту дітей

Щороку у перший день літа Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. Адже саме діти –наше продовження, здійснення своїх мрій та сподівань. Не залишились осторонь цього свята і вихованці Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Снігурівському районі. За традицією діти розпочали своє святкування в кафе «У кума», яке щоразу гостинно приймає та частує їх смачним обідом. Далі діти продовжили святкування у Снігурівській районній бібліотеці, де брали участь у цікавих конкурсах та розвагах, малювали на асфальті, пригощалися морозивом та солодощами. Зі святом дітей вітали Лебедєва К.П., Вишневський П.О. Директор РЦСССДМ Пеганова А.О. вручила дітям-інвалідам грамоти за участь у конкурсі «Повір у себе». Посмішки та гарний настрій панували на протязі всіх заходів.

Напередодні вихованці центру відвідали циркову виставу. Всі діти, які знаходяться на обслуговуванні у центрі, отримали подарунки від фонду І.Бриченка «Крокуємо з турботою». Солодкі подарунки від підприємця Гордієнко Г.В. працівники центру передали дітям-інвалідам консультативного відділення.

Діти, батьки, колектив центру дякують всім, хто прийняв участь у організації заходів для дітей: Районному будинку культури, районній бібліотеці, підприємцям – Долині О.В., Закусілову А.Ю., Вишневському П.О., Лебедєвій К.П.