Добрим вчинкам завжди є місце

Час від часу всім нам необхідна підтримка і реальна допомога. Особливо це важливо для вразливих перст населення – людей із особливими потребами, громадянам похилого віку. А також – для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, багатодітних і малозабезпечених родин. Зазвичай, за допомогає люди звертаються у спеціальні установи, проте очікування підтримки може тримати довго. 

Не один рік в України діє Благодійний фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. Народні депутати І.В.Бриченко (куратор проекту “Здорові діти – здорова нація”) та Т.Д.Кремінь (куратор проекту “Активне довголіття”), вивчаючи проблеми та потреби населення в різних куточках нашої країни, намагаються надати адресну допомогу. Неодноразово її спрямовували й на Новоодещину, зокрема в центральну районну лікарню (медикаменти, реанімаційні ліжка, інвалідні візки й т.ін.).
У день вшанування святої мучениці Гликерії у Новій Одесі відкрилося четверте відділення Благодійної організації “Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. Знаходиться відділення по вулиці Центральній.
Учасники АТО та їх родини, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, вихованці дитячих будинків сімейного типу неодноразово отримували благодійну допомогу:продуктові набори, якісний одяг, іграшки, засоби реабілітації та ін.
За те, що не обділили їх увагою, люди щиро вдячні І.В.Бриченку та Т.Д.Креміню. Переконалися, що допомога може бути дієвою, а не просто лунає в гучних обіцянках або залишається на папері.
Доброчинність завжди повертається сторицею до тих, хто щедро дарує її іншим. Тому що найголовніший, хоч і неписаний, закон – це закон людяності й милосердя.

 

Ю.Іпатенко,

депутат районної ради м.Нова Одеса

image