Дякуємо за турботу та допомогу

Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Мабуть, в наш час все частіше і частіше. І не тільки у зв’язку із подіями, що відбуваються на сході країни, а й через те, що в будь-який час, в будь-якому місті і за будь-яких обставин ми маємо пам’ятати, що кожен з нас – Людина. Саме так, з великої букви, і повинні завжди чинити так, щоб про нас згадували з теплотою і вдячністю, як це робимо ми щоразу, коли мова йде про Ігоря Віталійовича Бриченка. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.


Колектив Горохівського дошкільного закладу, батьківський колектив та наші малята висловлюють найтепліші слова подяки народному депутату України Ігорю Віталійовичу Бриченку та керівнику благодійного фонду «Крокуємо з турботою» Світлані Станіславівні Бриченко за подаровані меблі для дитячого садочка.
З нетерпінням чекали малята зустрічі з Ігорем Віталійовичем.

Фантазували як вона відбудеться та про що вони будуть розповідати гостеві. І ця зустріч відбулася в день останнього дзвоника в дитячому садочку. Малеча наперебій розповідала різноманітні історії, а Ігор Віталійович вислуховував з посмішкою на обличчі, відповідав на питання діточок і очі його випромінювали любов та ніжність. Спостерігаючи за цим усім зі сторони, можна подумати, що зустрілися добрі знайомі,яким є про що погомоніти .


А на святі Ігор Віталійович звернувся до всіх присутніх з теплими доброзичливими вітаннями, побажав майбутнім першокласникам впевнено крокувати дорогою знань і вручив подарунки 46 нашим вихованцям.


Шановний Ігоре Віталійовичу! Ваша підтримка –свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості дошкільного виховання. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці .

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я,злагоди,взаєморозуміння,душевного спокою та достатку. Низький уклін, Вам, за вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю .


З подякою і повагою колектив Горохівського ДНЗ.