Дякуємо за цікаву подорож

Кожного року у травні місяці педагогічні колективи шкіл підводять підсумки освітянських жнив. Учні з нетерпінням чекають веселих канікул, цікавих подорожей, а вчителі підводять підсумки, планують роботу на наступний рік.

На свято Останнього дзвоника до рідної школи завітав наш випускник, народний депутат України Ігор Віталійович Бриченко. Привітавши учнів школи, педагогів, випускників з успішним завершенням навчального року, Ігор Віталійович подарував колективу поїздку до м. Києва.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час є така людина, яка запалює вогник радості в серцях кожного. Робить це доброзичливо та від щирого серця. У нашій пам’яті надовго залишаться незабутні спогади про екскурсії вулицями квітучої столиці, відвідування Верховної Ради, національного парку «Межигір’я».

Атмосферу справжньої радості та задоволення подарували нам помічник народного депутата Петренко Олексій та донька Бриченко Христина, наша випускниця. А фіналом подорожі стали солодкі дарунки.

Шановний Ігоре Віталійовичу! Від усієї душі зичимо невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і творчої наснаги. Нехай кожен день відкриває для Вас нові досягнення і здобутки. Дякуємо за уміння творити добро, дарувати незабутні враження. Нехай над Вами завжди сяє Божа іскорка Вашого щастя, Вашої творчості і надії.

З повагою, колектив школи.