Коли людяність і благодійність – не просто слова

image

Як не прикро, але всі ми звикли до того, що більшість депутатів одразу після виборів забувають і про виборців, і про щедрі обіцянки, які їм давали. Діставшись до омріяних крісел у Верховній Раді, перестають цікавитись електоратом. Тому нині й вражає доброзичливість, людяність у ставленні до виборців народних обранців Ігоря Віталійовича Бриченка і Тараса Дмитровича Креміня. Вони повсякчас нагадують про себе благодійністю та добрими справами.
Вже не вперше учасники фонду “Крокуємо з турботою” організовують після закінчення навчального року для вчителів та депутатів місцевих рад поїздку до столиці України. 2016-й не став винятком.
Нещодавно на пероні залізничного вокзалу І.В.Бриченко зустрів групу працівників закладів освіти та депутатів (всього 53 чоловіки) із Новоодеського й Баштанського районів, які приїхали на організовану екскурсію.
До речі, якраз цього дня Ігор Віталійович святкував день народження. Ми сердечно його привітали, подарувавши оберемок теплих і щирих побажань.
Захоплююча подорож розпочалася з київського метрополітену – від Хрещатика до Адміністрації Президента, де до нас приєднався Т.Д.Кремінь. Неабияке враження справила на нас велич адміністративної споруди, незвичайність Будинку з химерами. Вшанували пам’ять загиблих на Майдані, разом з депутатами поклали квіти до меморіалу Героїв Небесної сотні.
Неквапливо пройшлася Хрещатиком, тут нас пригостили запашною кавою. Ходили Софіївською та площею Конституції, відвідали Михайлівський Золотоверхий собор, Музей води, побачили Арку Дружби народів. Оскільки кожному дуже хотілося дізнатися, де і як працюють народні обранці, Ігор Віталійович і Тарас Дмитрович подбали про це. Так ми потрапили в будівлю Верховної Ради, побували в залі засідань, сесійній палаті.
Смачно пообідавши в Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України, вирушили до Межигір’я – резиденції екс-президента.
Увечері Ігор Віталійович і Тарас Дмитрович знову ж таки потурбувалися, щоб нам не дошкуляв голод.
Ми щиро вдячні учасникам фонду “Крокуємо з турботою”, народним депутатам І.В.Бриченку та Т.Д.Креміню за надану можливість побувати в історичних місцях Києва, у Верховній Раді, а ще – оцінити ступінь людської уваги та щедрості, адже поїздка для кожного була повністю безкоштовною.
Спасибі вам, шановні!

 

За дорученням екскурсантів депутат районної ради, вчитель Новоодеської ЗОШ 2
А.В. ЩУР