Ліки від фонду “Крокуємо з турботою”

Не перший раз на теренах Конотопщини проводить в життя свою благодійну діяльність фонд «Крокуємо разом». Цей фонд заснований народним депутатом України Ігорем Віталійовичем Бриченком. З самого початку свого заснування благодійний фонд підтримує тісні стосунки з фармацевтами України та закордонними друзями, яким небайдужа доля українців. Півроку тому жителями нашого міста, котрі є членами цього фонду, вже була привезена і передана на потреби медичної галузі Конотопа благодійна допомога у вигляді ліків першої необхідності, медичних препаратів на суму близько 400 тис. гривень.
А рік тому, стараннями активістів фонду, аптечками для переселенців із Донбасу були забезпечені люди з числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території Сумщини.
Цього разу членами благодійного фонду, відомими в Конотопі активістами – священнослужителем Степаном Кузем та волонтером Олегом Сивашем, власним транспортом було доставлено до Конотопа медичне обладнання, препарати та ліки на суму близько 300 тис. гривень. Необхідні для соціально незахищених верств населення медичні препарати, інвалідні візки, пристосування для полегшення пересування для літніх людей (так звані «ходунки»), халати для хворих і багато іншого було передано нашим медикам.
ГО «Український дім – Конотопська родина» та отець Степан Кузь вже давно і успішно співпрацюють з благодійним фондом «Крокуємо разом». Саме вони 8-го червня і наділили потрібну допомогу Центральній районній лікарній ім. академіка Михайла Давидова, в тому числі відділенню реанімації, та Конотопській міській лікарні. Керівники цих закладів від імені медперсоналу та своїх пацієнтів щиросердно подякували Степану Кузю, Олегу Сивашу та передали побажання засновнику фонду – депутату ВР Ігорю Бриченку – за постійну турботу і допомогу.
Хай Бог допомагає Вам, шановні, у доброчинності, а люди пам’ятають про всі Ваші добрі справи!

 

СахноВ

13396519_970177976435041_1961082375_o