Незабутні зустрічі

Краса нашої держави – величавого Києва – оспівана в піснях і легендах. Чарують око древні храми та сучасні споруди, окриляє душу білосніжне цвітіння каштанів навесні. А скільки вражень залишають прогулянки по Хрещатику!

Яскравою, незабутньою сторінкою життя педагогів Новопетрівської спеціальної школи-інтернату стала поїздка до міста Києва на запрошення народного депутата України І.В.Бриченка. Гостинність, радушність, щирість відчули ми з першої хвилини зустрічі з Ігорем Віталійовичем, його донькою Христиною та помічником народного депутата Олексієм Петренком ще на пероні залізничного вокзалу м.Києва. Екскурсійний маршрут розпочався з Апарату президента на Банковій, де знаходиться усім відомий, чудний і містичний будинок з химерами, який побудував відомий архітектор Владислав Городецький. Незважаючи на свою зайнятість, Ігор Віталійович провів короткий екскурс по урядовому кварталу та ділився планами на майбутнє.

Далі наш шлях привів до Майдану. Усмішок на наших обличчях наче і не було ніколи. Вступивши на просочену кров’ю та сльозами бруківку, все тіло охопила тривога та біль. Ми, наче перенеслися в ті важкі хвилини. Зі щирим болем та сльозами на очах ми пройшли Алеєю Героїв Небесної Сотні. Скільки невинних, але справедливих душ полетіло у безсмертя , скільки скалічених доль рідних залишилось на землі. Та незламним залишається дух українців в усі покоління й віки і ми з гордістю говоримо: «Герої не вмирають!»

Освітян запросили до Верховної Ради України, де і продовжилась екскурсія: ми побували у конференц-залі, на пленарному засіданні, де кожен з відвідувачів мав змогу відчути себе народним обранцем.

Зібравши свої сили та емоції ми рушила на екскурсію до Межигір’я, резиденцію колишнього президента України В.Януковича, де нас переповнили нові, протилежні емоції. Ми милувалися красою природи, але жадібність людської природи викликали інші почуття. Тут зору гостей відкрилась картина дивовижної краси. Штучні озерця з золотими рибками, різноманіття флори і фауни, споруди незвичайної конфігурації, музей ретро-автомобілів, «Галеон» викликали неперевершені враження. Під кінець зустрічі Ігор Віталійович подарував кожному солодкий подарунок – торт «Київський».

Окремі слова щирої вдячності хочеться сказати донці І.В.Бриченка – Христинці та помічнику народного депутата України – Олексію Петренку,

які впродовж екскурсійного дня супроводжували нас не залишаючи ні на мить та розповідали багато цікавого. І хоча під кінець екскурсії всі трішки втомились, але були задоволені таким душевним спілкуванням із земляками.

Ми безмежно вдячні нашому, дійсно народному, депутату Бриченку Ігорю Віталійовичу за організацію безкоштовної поїздки, за подаровану змогу торкнутися серця України – рідного Києва. Нехай ваша доброта проростає рясним цвітом на життєвій ниві та повернеться до Вас сторицею. Бажаємо здійснення всіх мрій і задумів в ім҆я рідного народу!

Ця подорож залишила незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження, які не зітруться із пам’яті і пронесуться нами через усе життя.

Колектив Новопетрівської школи-інтернату.