Побували у столиці

image

НАЧЕ лише вчора відлунав останній дзвоник для випускників шкіл та їх наставників. Для одних він був радісною, довгоочікуваною подією, а для інших – із присмаком гіркоти, жалю, адже для учнів розпочинається нове студентське життя, а для вчителів – набір маленьких дітей, з якими теж потрібно пройти важкий шкільний шлях.
Але відлуння шкільного дзвоника продовжилося, тому що на святкових лінійках класним керівникам випускники 2016 року вручили сертифікати на поїзду до ВРУ, яку організував куратор Благодійного фонду “Крокуємо з турботою” Ігор Бриченко.
Ми відвідали столицю України. Зустрічав нас сам Ігор Віталійович. Разом з ним пройшлася вулицями Києва, побували на місці, де відбувалися події 2014 року, поклали квіти загиблим героям, вшанували їм пам’ять.
Незабутні враження на нас справила екскурсія до Межигір’я – резиденції екс-президента. Незвичайні породи дерев, квітів, невеличкий зоопарк, домашня ферма, гарні алеї, будівлі-це все надовго залишеться в нашій пам’яті.
Але кожен з нас очікував побачити, де і як працюють народні обранці. Ігор Бриченко огранізував екскурсію по будівлі ВРУ.
Ми побували в залі засідань депутатів, сесійній палаті, пройшлись коридорами, навіть відвідали їдальню.
А яка ж поїздка до Києва без Хрещатика? Звичайно, останнім акордом стала прогулянка центральною вулицею міста. Враження – незабутні і гарні. Головне те, що поїздка була безкоштовною, тому що спонсором виступив Ігор Віталійович Бриченко.
Спасибі Вам, наш народний обранець!

 

С.Королькова, вчитель гімназії.