Подяка від Горохівської сільської ради

1

… Від чого так повіяло теплом? Від чого на краплину сонця,
на краплину щастя збільшилось у світі? Від чого на краплину радіснішим стало наше життя? … Так, навіть від одного доброго слова стає краще й тепліше на душі.
А чи завжди ми буваємо добрими одне до одного?.. Один мудрець сказав, що людина — це її вчинки. Усе своє життя люди пізнають, що таке добро і зло, що добре, а що – погано… Але шлях до доброти непростий і не завжди легкий.
…Здавна на Землі цінувалося праведне життя — життя чесне, щире і правдиве. Завжди користувалися повагою люди, готові прийти на допомогу, добрі, привітні, ввічливі, тактовні, вдячні, чесні, терпимі, щедрі.Саме такою людиною і є Ігор Віталійович Бриченко.

Колектив Горохівської сільської ради щиро вдячний за сертифікат на отримання меблів за почесне ІІ місце у конкурсі-виставці з нагоди 20-ї річниці Конституції України від благодійного фонду «Крокуємо з турботою», куратором якого є Ігор Віталійович.

Користуючись нагодою, колектив Горохівської сільської ради, депутатський корпус від щирого серця вітають гарну порядну людину, народного депутата І.В. Бриченка з днем народження. Вдалого подолання Вам, Ігоре Віталійовичу, часових просторів, обставин, перешкод і негативу. Нехай здійснюються заповітні бажання, і прийде успішне завершення розпочатих справ! А ще домашнього тепла, бадьорості, свіжості, фантастичного щастя! Нехай тиха ніжна музика завжди звучить у Вашій душі, а їй акомпанують дзвіночки дитячого сміху і ласкавий голос коханої дружини.

З повагою, колектив Горохівської сільської ради