Подяка з Казанківщини

Перебуваючи з робочим візитом в Баштанці, Березнегуватому та інших районних центрах Миколаївщини, голова райдержадміністрації Ольга Жорова звернула увагу на банери з детальною інформацією про роботу благодійного фонду «Крокуємо з турботою», який створив Народний депутат України Ігор Бриченко.
Детально ознайомившись з роботою фонду, Ольга Анатоліївна запросила нардепа на Казанківщину, з метою визначення приміщення для діяльності філії фонду в нашому районі. Гість приїхав не з пустими руками, привіз медичні препарати для хворих в Казанківську центральну районну лікарню на суму близько 20 тисяч гривень.
У зв’язку з оптимізацією ліжкового фонду в лікарні, фіхівці –стоматологи перейдуть працювати в інше відділення. Отже, було вирішено філію фонду І. Бриченка, який він створив у січні 2015 року, тимчасово розмістити у звільненому приміщені стоматології.
1 серпня голова райдержадміністрації Ольга Жорова та головний лікар РЦ ПМСД Віталій Соколов побували в Снігурівці, в центральному офісі фонду «Крокуємо з турботою» та зустрілися з Ігорем Бриченком. Разом було обговорено основні моменти співпраці та визначено яка гуманітарна допомога необхідна казанківцям. Цього ж дня надвечір на подвір’я Казанківської центральної районної лікарні прибула велика вантажівка, вщерть заповнена речами з країн Євросоюзу. Гостей, які доставили благодійну гуманітарну допомогу для жителів нашого району, радо зустріли голова райдержадміністрації Ольга Жорова, її заступник Володимир Притуленко, головний лікар РЦ ПМСД Віталій Соколов та робітники медичного закладу.
Увесь час, скільки працює на посаді голови райдержадміністрації Ольга Жорова переймається проблемою забезпечення милицями хворих людей. Отож, цього разу разом із іншим вантажем, управління соціального захисту населення райдержадміністрації отримало милиці, в яких регулюється висота, інвалідні візки та зручні санітарні кресла для людей похилого віку, які мають в них потребу.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в якості допомоги отримав шкільні парти та ортопедичні стільці до них.
Казанківська ЦРЛ отримала реанімаційні ліжка, обладнані багатофункціональними пристроями та механічним пультом керування, медичне обладнання, меблі, вироби медичного призначення для онкохворих, 150 аптечок для учасників АТО, в яких ліки підібрані у відповідності стандартам НАТО, а також одноразові халати для відвідувачів хворих, тощо.
Ольга Жорова від імені свої земляків щиро подякувала І. Бриченку за увагу та співпрацю, яка розпочалася такими добрими справами:

– Я вражена масштабами дії благодійного фонду «Крокуємо з турботою» Ігоря Бриченка, такою справою можуть займатися тільки люди з добрим серцем та відкритою душею, покликані робити добро. Надалі плануємо на території Казанківського району провести акцію для людей зі слабким зором. В планах порадувати дітей з прийомних родин і тих, хто перебуває під опікою, подарунками (наборами необхідних речей для розвитку дитини), – зазначила Ольга Анатоліївна.

З повагою, 

Казанківська Райдержадміністрація