ЧЕРГОВА ДОПОМОГА – БІЛЬШЕ ДОБРИХ СПРАВ!!!

28 листопада 2016 року Благодійний фонд Ігора Бриченка «Крокуємо з турботою» за підтримки тернопільського Благодійного фонду «Апостол» передав до Сумщини чергову допомогу для наймолодших вікових категорій – продукти дитячого харчування HiPP та продуктові набори.
Завдяки отцю Степану (Кузь), 29 листопада 2016 року гуманітарна допомога вже в Конотопі. Не зупиняючись на досягнутому та не відкладаючи справи на потім вже сьогодні (29.11.2016) було розпочато роздачу продуктів дитячого харчування та продуктових наборів нужденним людям.
На жаль, на сьогоднішній день все більше людей потребує допомоги. Громадська організація «Український Дім – Конотопська Родина» хоче спонукати кожного робити добрі справи та ставитися один до одного з повагою і любов’ю та не бути байдужими до потреб інших. Нехай кожен спитає себе, що я зробив для своєї країни і яку я хочу бачити її в майбутньому.
Висловлюємо найщиріші слова подяки Благодійному фонду Ігора Бриченка « Крокуємо з турботою», Благодійному фонду «Апостол», отцю Степану (Кузь), МБФ “Сприяння розвитку медицини”, куратору проекту “Активне довголіття” Тарасу Кремінь. Завдячуючи саме цим установам, організаціям і керівникам, ми разом здолаємо все.fb_img_1480574368932