Благодійність і турбота крокує Казанківщиною

За досить короткий строк після відкриття Казанківське відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” завоювало повагу та схвальні відгуки від місцевих мешканців.

Протягом всього часу ведеться активна робота з надання адресної допомоги соціально вразливим верствам населення.

Так, до фонду завітала багатодітна мама, в якої троє діток. На свято св. Миколая діти отримали від фонду подаруночки, а також одяг та взуття. Мама була вдячна за допомогу, адже випадково дізналася про Благодійний фонд від знайомої, яка цього дня теж його відвідала.

Бабуся двох 9-ти річних близнят, один з яких має інвалідність, отримала подарунки на день св. Миколая та на День народження діток (19 грудня). Бабуся вже не вперше відвідує Благодійний фонд, адже пенсіонери також мають право на отримання гуманітарної допомоги від фонду.

Малозабезпечені матусі завітали до відділення фонду, про який їм розповіли у районному управлінні соціального захисту. Вони обрали для своїх малят багато гарного одягу, а для домівки штори та постільну білизну

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.