Ми в ЗМІ

28.03.19 Вперед Новобузька районна газета
21 березня 2019
Новобузька районна газета “Вперед!”

Новобузька районна газета “Вперед” від 13.03.2019

“Вперед” Новобузька районна газета

 

“Голос Казанківщини” (Казанківська районна газета),

“Голос Казанківщини”

“Народна трибуна” Березнегуватська районна газета 13.12.2019 №82-83 (9752)

Голос Баштанщини №118 (10763) СУБОТА, 8 грудня 2018 року

 “Голос Казанківщини” від 8.11.2018 №88 (10240)

Об’єднанні заради добрих справ

15 квітня о 12.00  відбулося Підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом національних стратегій (FNS) та Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини». Обговорення планів на майбутнє: розвиток благодійництва та волонтерства в Україні.

 

ЛЮДИНА РОКУ СНІГУРІВЩИНИ

DSCN7965

25 грудня в приміщенні актової зали райдержадміністрації відбувся щорічний конкурс «Людина року Снігурівщини», який проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти району, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадсько-політичній діяльності.
Номінація «Милосердя та благодійність» вручається особам, які здійснили найбільш благодійний внесок у будь-який із основних напрямків благодійної діяльності, незалежно від форми надання допомоги.
У цій номінації представлені:
Чех Дмитро Анатолійович, керівник автотранспортного підприємства «Нордтрансавто»
Благодійний фонд «Крокуємо з турботою», керівник Бриченко Світлана Станіславівна
Косєй Володимир Олександрович, голова фермерського господарства «Гармонія»
За рішенням оргкомітету переможцем визнано благодійний фонд «Крокуємо з турботою», керівник Бриченко Світлана Станіславівна, за надання благодійної допомоги одягом, медикаментами, медичним обладнанням, технічними та іншими засобами реабілітації, продуктами харчування незахищеним верствам населення, військовим, які приймають участь в антитерористичній операції та постраждалим внаслідок воєнних дій, переселенцям із зони АТО.
Читати далі…

 

«ЦЕ НЕ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ- ЦЕ ПРОЕКТ ЖИТТЯ» – прокоментував відкриття у Новому Бузі відділення благодійного фонду «Крокуємо з турботою» Ігор Бриченко

Відкрив захід Ігор  Бриченко та зазначи що відкриття відділення фонду у Новому Бузі – це не політичний проект – це проект життя, діяльність якого буде спрямована на надання допомоги соціальної реабілітації та забезпечення житлових умов родинам військовослужбовцям у тому числі загиблим воїнам Миколаївської області; вимушеним переселенцям, яких на території області більше 9 тис. осіб та незахищеним верствам населення. На сьогоднішній день такий фонд успішно функціонує у Снігурівці, в якому відпрацьовані альтернативні схеми надання допомоги, що полегшить роботу у Новобузькому районі. Також підбив підсумки роботи фонду на території Миколаївської області, про які більш детально розповів нардеп, учасник фонду та ідеолог Тарас Кремінь.
Читати далі…

Об’єднатися заради добра

centr-dopomogi-01

29 січня у місті Снігурівці відбулася подія непересічна, що виходить за рамки районного масштабу. У райцентрі, на берегах Інгульця, в рамках всеукраїнської благодійної програми «Добро людям», відбулося урочисте відкриття Благодійної організації «Благодійний фонд Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою». Свідками велелюдної церемонії стали представники влади та державних установ, сільські голови, освітяни, представники соціальних установ з усієї Снігурівщини, а також гості з Миколаєва та Жовтневого району.
Народний депутат Ігор Бриченко відомий не тільки досягненнями на аграрній ниві. Протягом багатьох років Ігор Віталійович та його дружина Світлана Станіславівна надають всебічну підтримку своїм землякам. Величезний масив добрих справ Бриченки започаткували у рідній Новопетрівці, допомагаючи окремим громадянам та у розбудові об’єктів соціально-культурного призначення. Згодом, розширивши обсяги виробництва, Ігор Віталійович став відомим благодійником і на районному рівні.
Читати далі…
«Шагаем с заботой» — нардеп Бриченко открыл благотворительный фонд
В Николаевской области на одну благотворительную организацию стало больше.Об этом сообщили в пресс-службе областной организации партии «Народний фронт». В сообщении отмечается, что 29 января в городе Снигиревка на месте бывшей автобазы по улице Комсомольской, 11/1 народным депутатом Игорем Бриченко с супругой  был официально открыт благотворительный фонд «Шагаем с заботой». Фонд открыт в рамках Всеукраинской программы «Добро людям» народным депутатом Украины от «Народного фронта» Игорем Бриченко, а директором этого фонда стала его жена — Светлана Бриченко. Как признался Игорь Витальевич, они в своей семье уже давно занимаются благотворительностью, а теперь решили юридически оформить эту деятельность.
Читати далі…