Активна робота Центрального відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” на початку зими

Центральне відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” проводить щоденну роботу з громадянами, на їх звернення формують відповідні гуманітарні пакунки (одяг, каші, медичні вироби) та передають їх нужденним.

Першого тижня зими волонтерами фонду надано адресну допомогу громадянам та взято участь в заходах присвячених Дню людей з особливими потребами та Дню волонтера. Також варто зазначити, що на потреби Територіального центру соціальної допомоги в Снігурівському районі було передано декілька десятків сіток з цибулею, 3 грудня волонтери фонду передали цибулю колективам Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка, Снігурівської ЗОШ № 2 та 420 сіток цибулі для працівників Снігурівської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.