Акційні вихідні

Поки інші насолоджувалися першим вересневим святом та ніжилися під сонечком на вихідних, Новобузьке відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” ні хвилинки не спочивало. За два дні співробітники фонду здійснили свій маршрут до семи сіл району.

Керівник відділення Наталія Анатоліївна Зубова після тривалих вихідних поділилася своїми враженнями:

Побувала в 7 селах – Загальна Користь, Данилівка, Жовтневе, Вільне Запоріжжя, Діброва, Симонівка, Показне. Поспілкувалась зі справжньою українською громадою. Хоч села досить віддалені від Нового Бугу, але там є люди, яким необхідна допомога та увага. Їм треба знати, що про них пам’ятають. Люди здивовані несподіваною допомогою і тим, що стали учасниками наших акцій “Продуктовий набір для …” та “Благодійна аптечка родинам учасників АТО”. Під час візитів проінформувала громаду про діяльність нашого фонду (“Крокуємо з турботою”). Запросила сім’ї багатодітних, малозабезпечених, учасників АТО та інвалідів відвідати Новобузьке відділення, де за сертифікатом їм буде надана можливість отримати благодійну допомогу та посмішку)
Мешканці сіл передали велику подяку та побажали міцного здоров’я куратору фонду Ігорю Бриченку.

Нагадаємо, акція “Продуктові набори для…” відбувається завдяки тісної співпраці з Мінсоцполітики України та Благодійним фондом “Апостол”. Акція “Благодійна аптечка родинам учасників АТО” проходить в межах всеукраїнської акції МБФ “Сприяння розвитку медицини”.

Кроківчани бажають вам вдалого і плідного тижня.