Акція “Скажемо грипу -НІ” в дії

Вже можна побачити перші результати акції “Скажемо грипу – НІ”.

Четвертий день тривають збиральні роботи на Новопетрівщині, де учасник Благодійного фонду сільськогосподарське підприємство ПВТФ “Агросвіт” спільно з БО БФ надає благодійну допомогу освітнім закладам та сільським радам Миколаївської області у вигляді Вітаміну С – цибулі.

Чому заклади освіти і як цибуля допоможе протидіяти грипу?

“Усі ми знаємо, що з початком осені починається хвиля вірусних захворювань. У школах дитячий сміх змінює гучне бухикання. А вчителі тим часом йдуть на лікарняний. Саме через це ми вирішили, хоч і мінімальними ресурсами, запобігти карантину в школах, запроваджуючи акцію “Скажемо грипу – НІ”. Так само і “НІ” поганому настрою з депресією. Адже цибуля може бути гарним доповненням для хороших вихідних за шашликом чи вечірнього застілля.
Молодь, вчителі і освіта – наше все. Не хворійте!“, – коментар опікуна БФ “Крокуємо з турботою” Ігоря Бриченка, який водночас є куратором Всеукраїнської акції “Здорові діти – здорова нація”.

Учасниками благодійної Акції вже стали такі заклади освіти: Снігурівські ЗОШ №1, №2, №3, Новокандаківська ЗОШ та ДНЗ, Юріївська ЗОШ та ДНЗ, Снігурівський ДНЗ №3, Калинівський НВК, Першотравнева ЗОШ, Олександрівська ЗОШ, Новопетрівська школа-інтернат, Горохівська ЗОШ, Євгенівська ЗОШ, Снігурівський професійний ліцей.

Новобузька районна адміністрація, Казанківська РДА, Баштанський район, Новоодеський район, Афанасіївська сільська рада, Червонодолинська сільська рада, Шевченківська сільська рада (Новобузький район) отримали цибулю для подальшого розповсюдження по освітнім закладам.