Баштанська філія на порозі співпраці з Центром пробації

У рамках співпраці з Інститутами громадянського суспільства Баштанського району, 22.08.2018 року Баштанським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області проведено робочу зустріч з Благодійною організацією Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою», Управлянням соціального захисту населення та підоблікованими клієнтами пробації, щодо надання послуг пов’язаних з безкоштовним отриманням одягу, продуктів харчування та ночівлі, в разі відсутності постійного місця проживання.

Волонтером фонду, Корсаковою Н.О., роз’яснено порядок отримання зазначеної вище допомоги та адреси місць перебування інших філій фонду.

Крім цього, заступник начальника управління соціального захисту населення Пришедько О.О., повідомила клієнтам пробації та особам, які мають статус учасників АТО про можливі пільги і отримання послуг від їхнього управління.

Клієнти пробації прийняли до уваги заслухану інформацію. У ході зустрічі підоблікові задали ряд питань, які їх цікавили, на що отримали чітку та змістовну відповідь.

По закінченню зустрічі відбувся обмін належною контактною інформацією та домовлено про плідну співпрацю.