Березнегуватці крокують Києвом

На запрошення народних депутатів України Ігоря Бриченка і Тараса Креміня, за підтримки Благодійного Фонду «Крокуємо з турботою» до Києва цього тижня завітали школярі та педагоги з Березнегуватського району Миколаївської області.

Яскраве сонечко та гарна погода дозволила гостям столиці отримати приємні враження від осінніх краєвидів. Хрещатик, Майдан Незалежності, Маріїнський парк захоплювали своєю красою. Інтригуючий Будинок з Химерами архітектора Городецького, поважність та велич будівель Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Національного Банку та Верховної Ради України залишили багато вражень у березнегуватців.  Спокій Києво-Печерської лаври та красу виставки хризантем на «Співочому полі» змогли відчути най витриваліші з гостей, адже піші екскурсії з самого ранку потребують певної підготовки та завзяття. Наші школярі обрали візит до кінотеатру та прогулянку Майданом.

Та все ж особливим став візит до Верховної Ради України та екскурсія її адміністративними будівлями, де гості з Березнегуватщини познайомилися з історією державотворення, чим ми завдячуємо Людмилі Савун. Мали можливість поспілкуватись з народними депутатами України Тарасом Кремінем, Олегом Медуницею, Ольгою Богомолець,  Іваном Савкою та звісно Ігорем Бриченко, який з самого ранку зустрів наших земляків та супроводжував їх на ранковій прогулянці, до початку роботи парламенту.

Сподіваємося, школярам і педагогам сподобався цей візит до Києва.