Благодійний фонд на випускному

10 червня керівник Фонду Світлана Бриченко та куратор Ігор Бриченко завітали на випускний бал до майбутніх юристів, вчителів англійської мови, моделей, швачок, лікарів, стилістів.

5 хлопчаків та 7 дівчаток, які у вересні підуть до школи з першою вчителькою Маїк Наталею В’ячеславівною, зустрічали на своєму святі танцем та оплесками батьків, родичів, представників Фонду “Крокуємо з турботою”.

З привітальним словом до майбутніх першачків звернулася завідувач Горохівського ДНЗ “Ромашка” Антоніна Григорівна Поставник.

Своїми враження після випускного балу діточок поділився куратор всеукраїнського проекту “Здорові діти – здорова нація”, подарувавши 46 ромашківцям подарунки.

“Всі діточки були неперевершені. Таких би щирих оптимістів на хоч одне засідання Верховної ради України, щоб нагадати колегами про нашу місію там. У мене не зникає посмішка на обличчі завдяки Костику. Хлопчик мріє стати чесним адвокатом. І думаю, що з цим він впорається. Адже вираз обличчя такий дорослий. Мабуть, ці бали, танці не для нього. “Про країну вже зараз треба думати”. У малечі серйозні наміри. Сподіваюсь, що через десятки років світилом юриспруденції України буде саме Костянтин”, – сказав Ігор Бриченко.

Керівник Фонду, мати трьох хлопчаків Світлана Бриченко захватом говорила про Володю Романова:

“Здається мені, що Володя, який сьогодні милує око своєю вишиванкою, у майбутньому буде достойним прикладом у класі та помічником для вчителя. Хоч сьогодні ще той бешкетник”.

Своєю граційністю свято прикрасила дівчинка Кіра, яка, дивлячись “Топ модель по-українськи”, у майбутньому хоче підкорити всі подіуми світу.

Про Кірюшу підходить вислів доктора Комаровського – “Діти повинні бути худенькими і мати шило в сраці”.

Святкування не обійшлося без дедуктивних здібностей детектива та чарівної чудо-пташки.

На завершення балу бабуся випускниці Софійки подарувала дитячому садочку вишитий рушник.

У щасливе майже доросле життя батьки провели своїх пташенят, дорогу рушниками застеливши.