Благодійність на теренах Новополтавської отг!

Благодійний фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” в цьому році розпочав відкривати філії в отг Миколаївщини. Вони вже функціонують у Володимирівській та Новополтавській громадах Миколаївської області.

Так, на теренах Новополтавської отг розташована Шевченківська філія Новобузького району, яка тільки протягом останнього тижня надала допомогу соціально незахищеним родинам: пенсіонери – 1, багатодітні -3, родини осіб з інвалідністю – 2.

“Відповідальна за Шевченківську філію Тетяна Плюта – велика молодець, відповідальна, завзята, ввічлива і добра господиня філії” – зазначає Людмила Сухорукова, волонтерка Новобузького відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”.

Благодійність не залежить від політики або погодних умов, благодійність — це поклик серця, та розуміння необхідність надання підтримки тим, хто цього потребує!

Крокуємо з турботою!

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень та три філіали Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.