Відданість справі

20170110_195731

За роки незалежності України виборці Березнегуватщини обирали до Верховної Ради немало депутатів, деяких і прізвищ вже не згадати, тому що мало чим проявили себе. Але цього разу в депутатові Бриченку Ігору Віталійовичу мої земляки не помилилися.

Перш за все, це людина, яку можна назвати “слуга народу”. Він весь час проводить серед виборців, цікавиться їх життям, проблемами і намагається їх вирішувати.

В травні 2016 року з його ініціативи було створено благодійний фонд “Крокуємо з турботою”.Цим фондом опікується Олійник Наталія Володимирівна. Надзвичайно чуйна та доброзичлива людина, З якою уважністю вона вислуховує кожного відвідувача і намагається виконати їхні прохання.

За цей час фондом проведена велика робота, найбільш незахищені верстви населення, такі як одинокі пристарілі громадяни, малозабезпечені та багатодітні родини, інваліди та учасники АТО змогли отримати безкоштовно найбільш необхідні товари: овочі, окуляри, інвалідні візки, меблі, одяг, крупи та ін. Медичні заклади – ліжка та меблі. В цей нелегкий час для всіх українців депутат Бриченко І.В. та Олійник Н,В. допомагають вижити найбільш знедоленим громадянам. Велика шана їм від нас та низький уклін.

Вони своєю відданою працею несуть добро та надію у долі тисячі людей своєю щирою турботою.

З повагою,

пенсіонер А.Засименко

Нагадаємо, що 29 квітня 2016 року в рамках Всеукраїнської благодійної програми «Добро людям» за підтримки Тернопільського благодійного фонду «Апостол» та Чернігівського благодійного фонду «Поліський оберіг» відбулося урочисте відкриття Березнегуватського відділення благодійної організації «Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” .