Вітаємо зі Святою Трійцею!

Щиро вітаємо усіх вас із величним християнським святом – Святою Трійцею. Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст, який полягає в тому, що Бог відкривався людям не відразу, а поступово: спочатку в якості Бога-Отця Він створив землю і все живе на ній, потім прислав на землю Свого Сина – Ісуса Христа, і нарешті послав Духа Святого на Своїх апостолів та учнів. Тому свято Трійці символізує триєдиний образ Бога.

Традиційно християни цього дня прикрашають свої домівки молодим зеленим зіллям, а потім використовують його як оберіг. Наші душі і серця наповнюються миром та Божою благодаттю, любов’ю, щирістю і всепрощенням, й ми намагаємось дарувати увагу та душевне тепло всім близьким, рідним і знайомим.

Нехай же разом зі свіжою зеленню у ваші родини прийде мир, щастя, радість, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов’ю до ближніх. Зичимо вам здоров’я, родинного затишку, душевного тепла, натхнення, благополуччя, довголіття, світлої надії та Божого благословення. Зі святом Святої Трійці!

трійця фото