Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

Останній місяць літа був дуже насиченим для нашого фонду. Особливу активність бенефіціарів варто відзначити у Снігурівському відділенні БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”.

По благодійну допомогою звернулося більше 50 родин. Люди похилого віку систематично проходять до відділень не лише по гуманітарну допомогу, а й поспілкуватися, інколи дати нашим волонтерам дружню пораду.  Всі побажання наших пенсіонерів співробітники фонду намагаються виконати. Наразі дідусі та бабусі потребують осіннього одягу та постільної білизни.

У Снігурівському відділенні також триває акція “Меблі для родини”. Мета акції забезпечити партами та стільцями багатодітні родини до нового навчального року. Участь в акції можна взяти по заявкам до наглядової ради. Дітки з багатодітних сімей  вже почали отримувати парти – подарунки до 1 вересня.

У серпні та в перші дні вересня волонтери фонду огорнули своїм теплом також осіб з інвалідністю, які потребували медичне обладнання у вигляді інвалідного візка, милиць, ходунків-ролаторів.

Усі бенефіціари щиро дякували.

Керівництво Фонду також хоче привітати своїх співробітників, волонтерів, учасників та спонсорів з Міжнародним днем благодійності.

Куратор “Крокуємо з турботою” Ігор Бриченко звернувся до всіх причетних до цього свята зі словами Мати Терези : «Добро, яке ти зробив сьогодні, люди забудуть завтра — і все ж твори добро!».

І закликає не зупинятися на початому. Разом ми – сила!